Воскресенье, 09 Август 2020
Баннер


Тактика команд УПЛ: «Зоря»
28.02.18 12:00    Печать

Заря     У цій рубриці читач зможе ознайомитися зі стислими характеристиками ігрових манер колективів, які беруть участь у Чемпіонаті Української Прем’єр-Ліги.

Тренер. Юрій Вернидуб — гнучкий сучасний наставник, який віддає перевагу молодим футболістам і ставить команді зрілу агресивну гру.

Схема. У конкретному поєдинку з «Ворсклою» «Зоря» починала з розстановкою 4+4+2, однак уже невдовзі повернулася до традиційної 4+2+3+1, показавши в другому таймі дуже цікавий футбол. Окремо акцентую на двох моментах. Перший: різні функції нападників — Фаупала грав суто страйкера, натомість Іурі, не скутий строгими рамками, рухався всім периметром атаки, грамотно відкривався, переміщався у вільні зони, комбінував. Другий момент — крайні оборонці (Чеберко й Тимчик), які діяли дуже високо.

Стиль. Вернидуб намагається поєднати українську силову манеру в захисті та південну комбінаційність у лінії нападу (благо, тут з’явилося чимало м’яких технічних виконавців). У цьому плані Юрій Миколайович досягає гармонії.

Источник: upl.ua

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
ОбновитьЗагрузка...

Наши партнеры

Кинотеатр Оскар
Афиша Луганска
Луганская областная филармония Журнал Луганск и область
Футбольный клуб ЛТК Официальный сайт ФК Сталь
События Луганска Газета Собеседник
           (c) 2009-2019 "Луганский футбол"
Использование материалов сайта разрешается только при условии гиперссылки на lugansk-football.com
Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи
Ответственность за рекламу несет рекламодатель