Понедельник, 27 Январь 2020

«Заря» U-19 победила своих сверстников из «Александрии»
07.04.16 09:16    Печать

Александрия-)аряВ чемпионате Украины сыграны матчи очередного тура U-19. Луганская «Заря» встречалась в Александрии с местным клубом и победила.

ФК «Олександрія» (U-19) – ФК «Зоря» (U-19) – 1:3 (0:2)

3.04.2016 р., початок 13-00, КСК «Ніка», Олександрія, 150 глядачів, + 9 С°, поле: 4

Головний арбітр: Осауленко Д.В. (Київ)

Асистенти арбітра: Матяш О.О. (Полтава), Потькало Д.О. (Полтава)

4-й арбітр: Федан Д.В. (Олександрія)

Спостерігач арбітражу: Валенко А.А. (Львів)

«Олександрія»: Гаврусевич, Прокопчук – к/к,  Шкіндер, Гура, Негря (Савошко, 69), Шкуратько (Троянов, 83), Лачинов, Свинобой, Довгий, Ніколаєв, Дрозд (Максимець, 74)

Запасні: Іванюта, Ісаков, Шевчук, Ладика

В. о. ст. тренера – І.Костиря

«Зоря»: Дьорка, Кравченко, Фурсов, Матвєєнко – к/к, Повалій, Вітенчук, Корчебний (Шалфєєв, 84), Бриженко (Кірєєв, 74), Ємець, Чернишов (Бондаренко, 67), Майборода (Верхоланцев, 89)

Запасні: Медведєв, Корсунов

Ст. тренер – Ю.Дудник

Попередження: Свинобой  (39) – Вітенчук (59), Кравченко (64)

Голи: Довгий (56) – Ємець (13), Майборода (43), Шалфєєв (86)

У 22 турі ФК «Олександрія» U-19 приймав однолітків з луганської «Зорі». До звітної зустрічі господарі займали 13 місце та мали 19 очок, а гості були на 9 сходинці з 29 заліковими балами. Нагадаю, що «Зоря» у першому колі 13 вересня 2015 року в Кременчуці на «Кремінь-Арені» подолала «Олександрію» з  рахунком 3:0 (один з голів, – це автогол). Зрозуміло, що «жовто-чорно-зелені» мали особливі рахунки до цієї команди і прагнули здобути реванш на власному полі. Давайте разом відправимось на трибуни культурно-спортивного комплексу (КСК) «Ніка», на поле зі штучним покриттям, та простежимо за цим двобоєм.
Господарі гру почали жваво. Вже на 1-й хвилині Ярослав Довгий провірив надійність голкіпера гостей Станіслава Дьорки. Та, на жаль, м’яч він спрямував прямо у руки воротаря. Алаверди сталося на 13-й хвилині, коли луганчани провели стрімку контратаку, що завершилась влучним ударом у дальній кут дев’ятого номера «Зорі» Владислава Ємця – 0:1. Це був холодний душ для «городян». Але розгубленості не було. Підопічні Ігоря Костирі доклали чимало зусиль, щоб відігратися. І були дуже близькі до камбека. Спочатку – на 16-й – Владлен Шкуратько, виконуючи удар з стандартного положення, відправив «круглого» вище воріт. А потім – на 18-й хвилині – помітний на полі Едуард Свинобой у красивому стилі обіграв по лівому флангу двох гравців з Луганська та добряче пробив. Та стопери приїжджих були напоготові і ліквідували загрозу. Що ще запам’яталося у першому таймі, так це момент, коли Іван Гура, що значно додав у майстерності в порівнянні з початком сезону, на 30-й хвилині з правого флангу майже з лицьової лінії зробив чудову передачу у карний майданчик в надії, що хтось із його одноклубників її замкне. Та кіпер луганчан Станіслав Дьорка, як на мене, кращий у складі гостей у цьому двобої, знову блиснув своєю майстерністю та зафіксував «сферу» у руках. І ще запам’яталася  сумна для «трикольорових» 43-а хвилина. Одинадцятий номер гостей Сергій Майборода отримав «шкіряного» біля кута штрафного майданчика, трохи змістився вліво і потужно пробив у дальній кут. М’яч спочатку попав у стійку і вже від неї влетів у сітку воріт Юрія Гаврусевича – 0:2. З таким рахунком команди і пішли на перерву.

У другому таймі наймолодші футболісти ФК «Олександрія», не дивлячись на два пропущених м’ячі, намагалися відігратися, проявив волю і бійцівський характер.  І на 56-й – Ярослав Довгий відіграє один м’яч ударом з дальньої відстані – 1:2. Інтрига відновилася і господарі цілком могли здобути паритет. Та їм заважали то надійні оборонці «Зорі», то голкіпер Станіслав Дьорка… Можливо, нашим бійцям десь не вистачило майстерності, а десь їм  елементарно не фартило… На 84-й хвилині замість Володимира Корчебного на поле виходить Єгор Шалфєєв і вже на 86-й – він забиває гол у ворота Юрія Гаврусевича, ставлячи переможну крапку у цьому дуже цікавому і видовищному двобої – 1:3.

Источник: fco.com.ua